koszyk
Start Blog Pudełka na zdjęcia jako alternatywa dla albumu fotograficznego

Pudełka na zdjęcia jako alternatywa dla albumu fotograficznego

Od wielu lat nasze babcie i prababcie trzymały fotografie w tradycyjnych, dużych  albumach na zdjęcia. Leżąc w szafach, często się one kurzyły, a wyjmowane były jedynie od święta. Ich oryginalną alternatywą mogą być ręcznie wykonywane i personalizowane pudełka na zdjęcia. Stanowić będą one nie tylko funkcję albumu fotograficznego, ale także ciekawą ozdobę w mieszkaniu. Dlaczego jeszcze warto postawić na nowoczesne pudełka na zdjęcia?

Personalizowane pudełka na wyjątkowe fotografie

Wiele osób przekonuje się coraz bardziej do personalizowanych pudełek na zdjęcia. Co to oznacza? Każde pudełko może mieć na swoim wieczku namalowane bądź nadrukowane obraz lub zdjęcie, które ukazywać będą tematykę wszystkich zdjęć znajdujących się w środku. W taki więc sposób bez problemu posegregujmy do pudełeczek zdjęcia ułożone wg wydarzeń, np. fotografie ślubne, z chrzcin, urodzin czy stworzymy pudełko ze zdjęciami dziecięcymi. Warto też dodać, że będzie to świetne rozwiązanie dla zdjęć, które posiadają nietypowe, nieco większe wymiary. W samym zaś pudełku zmieścić się może nawet do stu odbitek.

Rodzaje pudełek na zdjęcia

Decydując się na pudełko, do wyboru mamy całą ich gamę. Osoby, które stawiają na rozwiązania przyjazne dla środowiska z powodzeniem znajdą drewniane i papierowe pudełka lub takie, które zostały stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. Idealnie wpasują się one w styl rustykalny, gdzie dominują naturalne ozdoby. Inną ciekawą opcją będą pudełka posiadające miejsce nie tylko na zdjęcia, ale także na płytę CD czy pendrive’a – w ten sposób będziemy mogli przechować zarówno analogową wersję fotografii, jak i elektroniczną. 

ul. Kórnicka 198/6
62-020 Zalasewo
Realizacja montownia.com