Opakowania dla fotografów

Swoją ofertę kierujemy również do przedstawicieli branży fotograficznej. Ich uwadze oddajemy wysokiej jakości koperty, pudełka na zdjęcia, teczki na zdjęcia, ramki tekturowe  a także opakowania na pendrive lub CD. Wszystkie nasze produkty odznaczają się niebanalnym, nowoczesnym designem, co jest najlepszą gwarancją zadowolenia z otrzymanego artykułu.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty o opakowania na zdjęcia?

Opakowania dla fotografów produkujemy od 2018 roku. Impulsem do poszerzenia oferty stało się spotkanie ze znajomą fotografką, która wskazała nam problem, jakim bez wątpienia był mały wybór wysokiej jakości opakowań na zdjęcia. Ponieważ temat tektury i papieru znamy od podszewki, postanowiliśmy podjąć wyzwanie i rozpocząć produkcję. W naszej ofercie znajdują się unikalne opakowania i koperty na zdjęcia, pudełka ozdobne, ramki kartonowe oraz szereg innych produktów, sprawiających że wywołane zdjęcia wyglądają nie tylko efektownie, ale i unikatowo.

Przewidujemy możliwość dopasowania elementu pod konkretne wymagania klienta. W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie firmy. Zachęcamy również do zapoznania się z galerią zdjęć, która obrazuje nasze dotychczasowe realizacje.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą opakowań tekturowych. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas i nasze produkty.

A na zakupy zapraszamy do SKLEPU.

Zobacz przykładowe produkty