koszyk
Start Blog Przechowywanie zdjęć — pudełka kartonowe

Przechowywanie zdjęć — pudełka kartonowe

Przechowywanie zdjęć w obecnym rozwoju technologicznym jest łatwe. Podczas podróży towarzyszą nam aparaty cyfrowe, z których można zgrać zdjęcia na swój komputer albo nawet wrzucić na odpowiednie sprzęty takie, jak pendrive czy dysk zewnętrzny.

Wielu ludzi decyduje się również na przechowywanie swoich zdjęć w tzw. chmurze. Minusem takiego rozwiązania jest konieczność ciągłego dostępu do Internetu, aby móc oglądać zdjęcia. Kiedyś jednak ludziom na wakacjach towarzyszyły aparaty analogowe, a zdjęcia wywoływało się z kliszy. Wywołane zdjęcia trzeba było znaleźć jakiś sposób na przechować, aby później móc jeszcze do nich wracać.

Albumy fotograficzne

Jednym ze sposobów na przechowywanie wywołanych zdjęć były albumy, które przypominały książkę lub segregator, co umożliwia wygodne przeglądanie. Albumy były tak naprawdę różne — jedne z nich miały specjalne kieszonki, do których wystarczyło wrzucić zdjęcie, inne z kolei posiadały klejące się folie, które trzymały zdjęcia ułożone na tekturce. Wbrew pozorom wielu ludzi nadal korzysta z tej staromodnej formy na przechowywanie swoich wspomnień w postaci zdjęć.

I chociaż chmury, pendrive oraz inne cuda nowoczesnej technologii umożliwiają o wiele wygodniejsze ich przenoszenie lub przechowywanie, to jednak, z sentymentu nadal korzysta się z możliwości albumów fotograficznych, jest to doskonały sposób na dodanie swojemu wnętrzu domowemu nieco uroku.

Fotografia w pudełku

Nierzadko ludzie kochają łączyć fotografię ze stylem vintage, jednym ze sposobów na przechowywanie zdjęć są opakowania tekturowe, które można dowolnie dopasować do wnętrza, a nawet do stylu samej fotografii. Z pudełek tekturowych można robić naprawdę wiele fajnych rzeczy, jak na przykład ramki na zdjęcia, które odpowiednio przyozdobione, będą stanowić doskonały dodatek do wystroju na przykład salonu.

ul. Migdałowa 21/1
62-020 Garby
Realizacja montownia.com