koszyk
Start Blog Nietypowe opakowania na zdjęcia. Przegląd propozycji

Nietypowe opakowania na zdjęcia. Przegląd propozycji

Po erze elektronicznych zdjęć magazynowanych w “chmurze” czy na dysku, drukowane odbitki na nowo powracają do łask. Wraz z nimi wraca także temat tradycyjnych albumów fotograficznych. Te jednak nie są już aż tak popularne, jak były kiedyś, ponieważ pragniemy przechowywać nasze zdjęcia w nieco bardziej nieszablonowych miejscach, jak np. oryginalnych pudełkach na zdjęcia. Oto przegląd najbardziej nietypowych opakowań!

W prostocie siła

Wśród nietypowych opakowań dominują te ekologiczne, a więc takie, które zostały stworzone z materiałów przyjaznych środowisku. Mowa przede wszystkim o kartonowych opakowaniach na zdjęcia, które nie tylko są estetyczne, ale i praktyczne. Dostępne w przeróżnych kształtach, wymiarach czy wzorach, gwarantują szeroką gamę wyboru. Warto też wspomnieć o tym, że producenci bardzo często oferują także personalizowane opakowania na fotografie, czyli takie, które na wieczku mają wybrane przez nas, nadrukowane zdjęcie. Rozwiązanie to więc nie tylko pełni funkcję tradycyjnego albumu fotograficznego, ale także oryginalnej dekoracji.

Zdecyduj się na coś nietypowego

Do nietypowych rozwiązań z całą pewnością zaliczyć można także specjalne opakowania wykonane ze skóry oraz lnu. Trwały, ale i delikatny materiał rewelacyjnie komponować się będzie m.in. z fotografiami wykonanymi aparatem typu Polaroid. Ponadto, skórzane, niewielkie opakowanie zmieści się nawet do kieszeni płaszcza, dlatego w każdej chwili będzie można zabrać je ze sobą. Z kolei opakowania z lnu stanowią elegancką oprawę każdego zdjęcia. Ciekawą opcję stanowią także pudełka drewniane, które nie tylko zabezpieczą nasze zdjęcia przed kurzem, ale także świetnie pasować będą do wnętrz o stylu rustykalnym, czy klasycznym.

ul. Migdałowa 21/1
62-020 Garby
Realizacja montownia.com