koszyk
Start Blog Świąteczne zaproszenia na sesje jako idealny prezent pod choinkę.

Świąteczne zaproszenie na sesję foto jako idealny prezent pod choinkę.

Czas przedświąteczny to nie tylko okres wzmorzonej pracy ale również intensywne poszukiwania prezentów pod choinkę. Osobiście wolę zająć się tym tematem dużo wcześniej, poszukać inspiracji i zrobić przemyślane zakupy. To mocno ogranicza stres i pozwala cieszyć się całym procesem :-)

Fajnym i oryginalnym pomysłem na prezent są zaproszenia na sesje fotograficzne.

Ofiarowujemy w ten sposób przyjemne chwile spędzone przed obiektywem, niezapomniane wrażenia i pamiątkę na długie lata. Sesja może odbyć się w plenerze, w studio czy we własnym domu. To już zależy od preferencji obdarowanego i możliwości fotografa.

Voucher możemy nabyć w internecie lub bezpośrednio u fotografa. A jest w czym wybierać :-)

 

 

Zaproszenia w pudełku.

Te mają wyjątkowo prezentowy charakter. Nie wymagają żadnej dodatkowej oprawy. Wystarczy włożyć do torebki i prezent gotowy. Po wykorzystaniu vouchera pudełko można wykorzystać np. do przechowywania zdjęć. To przedstawione na fotografii pomieści do 40 odbitek w formacie 10x15. Same pudełka znajdziesz tutaj.

Zaproszenia w kopercie.

To równie fajna opcja na prezent. Duża gama kolorystyczna i różne formaty to niektóre z atutów zaproszeń na sesje fotograficzne w kopercie. Zorientujcie się czy sprzedawca daje możliwość personalizacji bonu. Firma Qualit ma to w swojej ofercie bez żadnych dodatkowych kosztów. 

 

 

To jaki rodzaj vouchera wybierzecie zależy od Waszej estetyki. Kształt i forma nie mają większego znaczenia.

Najważniejszy jest wybor rodzaju sesji i konkretnego pakietu zdjęć. No i fotografa oczywiście :-) Takiego, do którego macie zaufanie i który potrafi stworzyć miłą atmosferę na sesji.

Gwarantuję, że efekt sesji będzie niezapomnianą pamiątką, która zawsze będzie się z Wami kojarzyć.

A przecież o to chodzi- żeby sprawiać radość i samemu mieć frajdę z zakupu trafionego prezentu :-)

ul. Migdałowa 21/1
62-020 Garby
Realizacja montownia.com