Wykonamy dla Państwa wszystkie rodzaje opakowań z tektur litych i falistych 3-, 5- i 7-warstwowych. Specjalizujemy się w opakowaniach klapowych, ozdobnych i wielkogabarytowych. Na Państwa życzenie możemy je wykonać z tektury szarej lub bielonej, z nadrukiem wielobarwnym lub bez.
Oferujemy również usługę kaszerowania, czyli drukujemy papier techniką offsetową, następnie naklejamy go na karton aby uzyskać eleganckie, trwałe i solidne pudełko z wysokiej klasy nadrukiem. Służymy pomocą przy doborze odpowiedniej konstrukcji i rodzaju tektury, tak aby opakowanie najlepiej spełniało funkcję ochronną dla Państwa produktów.

Opakowania klapowe

To najprostsze opakowania pod względem konstrukcji, znakomicie spełniające funkcje transportowe i ochronne.
Są używane jako opakowania jednostkowe bądź zbiorcze.
Kartony klapowe mogą być szyte lub klejone. Wykonamy je dla Państwa w dowolnym wymiarze i ilości.

Opakowania z wykrojnika

Opakowania fasonowe (wykrojnikowe) to pudła o różnorodnym kształcie i przeznaczeniu, często o bardzo skomplikowanej i złożonej konstrukcji oraz bogatej szacie graficznej.
Zastosowanie wykrojnika sprawia, iż opakowania te posiadają najwyższą jakość, a także umożliwia idealne dopasowanie do pakowanego produktu.
Daje to możliwość nadania opakowaniom charakterystycznego kształtu, co nie tylko idealnie zabezpieczy zawartość, ale wyróżni opakowanie na półce sklepowej i zapewni rozpoznawalność produktu.

Opakowania ozdobne

Opakowania kaszerowane należą do elity opakowań. Wyróżnia je wysokiej jakości nadruk, który nadaje im charakter ekskluzywności. Dodatkowo istnieje możliwość uszlachetnienia powierzchni opakowań poprzez lakierowanie miejscowe ( np. dla podkreślenia loga czy nazwy produktu) lub całej powierzchni lakierem dyspersyjnym lub UV, wytłoczenia wybranych fragmentów druku, a także zastosowanie termodruku.

Opakowania wielkogabarytowe

Wykonujemy je z tektur 5- lub 7-warstwowych. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki.

To opakowania o bardzo dużych rozmiarach, przeznaczone do transportu większych i cięższych przedmiotów.

Wyposażenie kartonów

W celu dodatkowego zabezpieczenia towaru wewnątrz opakowania proponujemy:

> przekładki zwykłe i bigowane
> kratownice
> obwoluty
> wykroje z tektur 3- i 5-warstwowych
> klocki i przekładki sklejone z kilku warstw tektury

Dla produktów o niestandardowym, bardziej skomplikowanym kształcie istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania wyposażenia wycinanego z wykrojnika. Elementy wyposażenia kartonów mogą być również łączone ze sobą poprzez klejenie, szycie czy też specjalny sposób składania.

Kątowniki tekturowe

Kątowniki służą do zabezpieczenia towaru w procesie dystrybucji. Chronią krawędzie podatne na uszkodzenia i zabezpieczają je przed zagnieceniem taśmą spinającą. Ich dodatkową funkcją jest wzmacnianie wytrzymałości opakowania z tektury na palecie dzięki czemu możliwe jest piętrowanie towaru w magazynach bądź podczas transportu. Do wykonania kątowników stosowane są wysokiej jakości materiały ekologiczne.

Proponujemy Państwu kątowniki:
> równoramienne
> nierównoramienne
> samoprzylepne
> gięte
> nacinane
> pokryte materiałami o podwyższonej odporności na wilgoć
> z dowolnym nadrukiem.

Wymiary:
> szerokość ramion od 25 mm do 100 mm
> grubość ścianki: od 1,5 mm do 10 mm
> długość: do 6000 mm