Opakowania tekturowe

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości opakowań tekturowych. Zaprojektujemy i wykonamy wszystkie rodzaje opakowań, niezależnie od tego czy mowa o opakowaniach z tektur litych czy tektur falistych 3-, 5- i 7-warstwowych. Opanowaliśmy do perfekcji wykonawstwo opakowań tekturowych klapowych, ozdobnych i wielkogabarytowych. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy nowoczesną usługę kaszerowania, która pozwala uzyskać wysokiej jakości tekturowe pudełko z eleganckim nadrukiem.

Tekturowe opakowania ozdobne

Jak już wcześniej wspomnieliśmy w naszej ofercie znajdują się przepiękne opakowania kaszerowane. Tego typu opakowania ozdobne posiadają przepiękny nadruk, który nadaje im unikalnego i ekskluzywnego wyglądu. Ponadto, jest możliwość uszlachetnienia powierzchni produktu, poprzez zastosowanie specjalnego lakierowania miejscowego lub całościowego.

Nasze tekturowe opakowania ozdobne sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Można ich używać do pakowania prezentów, ale stanowią one również świetną ozdobę wnętrza domu lub mieszkania.

Opakowania klapowe

To najprostsze opakowania pod względem konstrukcji, znakomicie spełniające funkcje transportowe i ochronne.
Są używane jako opakowania jednostkowe bądź zbiorcze.
Kartony klapowe mogą być szyte lub klejone. Wykonamy je dla Państwa w dowolnym wymiarze i ilości.

Opakowania z wykrojnika

Opakowania fasonowe (wykrojnikowe) to pudła o różnorodnym kształcie i przeznaczeniu, często o bardzo skomplikowanej i złożonej konstrukcji oraz bogatej szacie graficznej.
Zastosowanie wykrojnika sprawia, iż opakowania te posiadają najwyższą jakość, a także umożliwia idealne dopasowanie do pakowanego produktu.
Daje to możliwość nadania opakowaniom charakterystycznego kształtu, co nie tylko idealnie zabezpieczy zawartość, ale wyróżni opakowanie na półce sklepowej i zapewni rozpoznawalność produktu.

Opakowania ozdobne

Opakowania kaszerowane należą do elity opakowań. Wyróżnia je wysokiej jakości nadruk, który nadaje im charakter ekskluzywności. Dodatkowo istnieje możliwość uszlachetnienia powierzchni opakowań poprzez lakierowanie miejscowe ( np. dla podkreślenia loga czy nazwy produktu) lub całej powierzchni lakierem dyspersyjnym lub UV, wytłoczenia wybranych fragmentów druku, a także zastosowanie termodruku.

Opakowania wielkogabarytowe

Wykonujemy je z tektur 5- lub 7-warstwowych. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki.

To opakowania o bardzo dużych rozmiarach, przeznaczone do transportu większych i cięższych przedmiotów.

Wyposażenie kartonów

W celu dodatkowego zabezpieczenia towaru wewnątrz opakowania proponujemy:

> przekładki zwykłe i bigowane
> kratownice
> obwoluty
> wykroje z tektur 3- i 5-warstwowych
> klocki i przekładki sklejone z kilku warstw tektury

Wszystkich, zainteresowanych ofertą opakowań tekturowych zapraszamy do podjęcia kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego z pracownikami naszej firmy. W procesie produkcji korzystamy z najwyższej jakości tektury, co jest gwarancją uzyskania wysokiej jakości produktu, który dodatkowo odznaczać się będzie wyjątkowymi walorami estetycznymi i funkcjonalnością. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą etykiet ozdobnych.

Kątowniki tekturowe

Kątowniki służą do zabezpieczenia towaru w procesie dystrybucji. Chronią krawędzie podatne na uszkodzenia i zabezpieczają je przed zagnieceniem taśmą spinającą. Ich dodatkową funkcją jest wzmacnianie wytrzymałości opakowania z tektury na palecie dzięki czemu możliwe jest piętrowanie towaru w magazynach bądź podczas transportu. Do wykonania kątowników stosowane są wysokiej jakości materiały ekologiczne.

Proponujemy Państwu kątowniki:
> równoramienne
> nierównoramienne
> samoprzylepne
> gięte
> nacinane
> pokryte materiałami o podwyższonej odporności na wilgoć
> z dowolnym nadrukiem.

Wymiary:
> szerokość ramion od 25 mm do 100 mm
> grubość ścianki: od 1,5 mm do 10 mm
> długość: do 6000 mm