koszyk
Start Blog Mini sesje świąteczne - jak zapakować zdjęcia.

Mini sesje świąteczne - jak zapakować zdjęcia.

Okres między wrześniem a grudniem to czas przygotowań do sesji bożonarodzeniowych. Szukasz rekwizytów do scenek, teł fotograficznych. Szykujesz reklamy i akcje marketingowe, żeby dotrzeć z ofertą do jak największej ilości klientów. Nie ma chyba w roku bardziej intensywnego okresu dla fotografa :-)

Zostaje jeszcze przebicie się przez gąszcz ogłoszeń oferujących świąteczne opakowania na zdjęcia.

Co wybrać, żeby było klimatycznie i z klasą?

Świąteczne koperty na zdjęcia

Jeśli masz do oddania kilka - kilkanaście zdjęć koperty sprawdzą się idealnie. Mają wyjątkowo świąteczny charakter i co równie ważne- są łatwe w obsłudze :-) Nic tu nie trzeba składać, kleić. To produkt gotowy do użycia. Jeśli zatem masz sporo sesji i czas jaki przeznaczysz na pakowanie jest dla Ciebie istotny - koperty na zdjęcia są dla Ciebie.

Świąteczne pudełka na zdjęcia

Pudełko to propozycja na nieco większą ilość zdjęć. Świąteczna naklejka sprawi, że równie fajnie wpasowuje się ono w charakter Bożego Narodzenia. W Qualit wyślą Ci je już złożone, co jest wielkim atutem. To klasyczna a zarazem elegancka forma opakowania.

Materiałowe opakowanie na fotografie

Lubisz się wyróżniać? Ta propozycja jest dla Ciebie!

Lniany pokrowiec to wyjątkowe opakowanie. Tendencja do naturalnych materiałów jest cały czas wzrostowa. Dla wielu ważna jest również informacja, czy dany produkt został wykonany w Polsce. Proponowane opakowanie spełnia oba te warunki. Dla lubiących oryginalność i niebanalność :-)

Rodzajow opakowań na zdjęcia jest oczywiście o wiele więcej. Przedstawiłam tylko te według mnie najciekawsze. Może będę inspiracją na zbliżające się świąteczne sesje :-)

ul. Migdałowa 21/1
62-020 Garby
Realizacja montownia.com