Torby z papieru makulaturowego

Decyzja o wprowadzeniu toreb papierowych do Twojego biznesu przyczyni się do ochrony środowiska i pozytywnie wpłynie na postrzeganie Twojej marki!

Torby te produkowane są w 100% z recyclingu i są najtańsze w stosunku do pozostałych oferowanych toreb. Dzięki możliwości nadruku stanowią estetyczny i trwały nośnik reklamowy.
Do dyspozycji są torby z uchwytem skręcanym, płaskim, sznurkowym, wycinanym lub bez uchwytów. Ich wytrzymałość sięga nawet 15kg. Torby papierowe mogą być stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością.

Torby ekskluzywne

Zastanawiałeś się, jak poczuje się Twój klient kiedy dostanie Twój produkt w eleganckiej torbie?

Aby skutecznie wyróżnić Twoją markę na rynku proponujemy wysokiej jakości torby z papieru kredowego lub kraft. Stanowią one połączenie elegancji i luksusu niezbędne na targach, konferencjach czy prezentacjach.
Dostosowujemy je do potrzeb Klienta pod względem wielkości, gramatury papieru, nadruku oraz rodzaju uchwytu. Dla wzmocnienia efektu ekskluzywności torby, możemy pokryć ją laminatem matowym lub błyszczącym, a wybrane elementy wyróżnić lakierem UV. Torebki wykonujemy już od 100 szt.

Większość Twoich Klientów zachowa taką torbę do ponownego wykorzystania!