Katalogi

Katalog firmowy to doskonałe narzędzie marketingowe, sugerujące klientowi, że ma do czynienia z firmą o pewnym prestiżu. Daje większą możliwość niż ulotka czy folder przedstawienia pełnej oferty firmy, eksponując jej produkty lub usługi.

W zależności od ilości stron katalog może być szyty lub klejony.

Wykonamy go dla Ciebie w dowolnym formacie. Oferujemy również pomoc przy stworzeniu projektu graficznego.
Dla wzmocnienia efektu „ekskluzywności” można zastosować różnego rodzaju uszlachetnienia, takie jak: nałożenie matowej lub błyszczącej folii, wyróżnienie niektórych elementów lakierem UV lub za pomocą wytłoczenia.

Solidnie wykonany katalog z pewnością wpłynie na pozytywny odbiór Twojej firmy przez klientów.

Foldery i ulotki

Jeśli nie chcesz inwestować w obszerny katalog, folder czy ulotka to również doskonały sposób na zapoznanie klienta z ofertą firmy. Można na nich pokazać zdjęcia wybranych produktów czy realizacji, zamieścić cennik lub inne informacje, które chcesz przekazać swoim klientom.
Dla podniesienia prestiżu oferowanych produktów można zastosować uszlachetnienia w postaci błyszczącej lub matowej folii.
Tym prostym zabiegiem sprawimy również, że folder lub ulotka będą przyciągały wzrok i wyróżniały się na tle innych.

Proponujemy również szeroki wybór papierów. W standardzie jest to papier kredowy o różnej gramaturze, ale istnieje możliwość druku także na papierze offsetowym lub ozdobnym.

Służymy pomocą przy stworzeniu projektu graficznego.

Pozwól się zaskoczyć oryginalnością naszych pomysłów!

Koperty zwykłe i kartonowe

Koperty z nadrukiem to ważny element identyfikacji marki.
Elegancka koperta przyciągnie wzrok i wyróżni nas na tle konkurencji, stając się skutecznym narzędziem marketingu i PR.
Jeśli nie masz pomysłu na projekt, oddaj go w ręce naszych fachowców.

Drukujemy koperty w pełnej palecie kolorów, również te z okienkiem. Standardowe formaty, na których wykonujemy nadruki to C6, DL, C5, C4, B5 i B4.
Drukujemy już od 500 szt.

Nowość stanowią brązowe koperty kartonowe z bocznym bigowaniem, które umożliwia umieszczenie grubszej zawartości bez ryzyka jej zniszczenia.

Dostępne formaty:
> A5 175×250 mm opak. 100 szt.
> B5 200×288 mm opak. 100 szt.
> B4 262×375 mm opak. 100 szt.
> E4 305×415 mm opak. 100 szt.
> A3 321×455 mm opak. 100 szt.
> B3 352×520 mm opak. 50 szt.
> A2 470×610 mm opak. 50 szt.
> B2 530×740 mm opak. 50 szt.

Wizytówki

Wizytówka to ważny element naszego wizerunku. Powinna zatem oddawać naszą osobowość czy charakter organizacji. Wręczając ją, mamy okazję, żeby zrobić dobre wrażenie i zostać zapamiętanym.

Aby dodać wizytówce prestiżu można zastosować różnego rodzaju uszlachetnienia: nałożyć wybiórczo folię i lakier błyszczący, wytłoczyć wybrane elementy lub zastosować druk wypukły.
Wizytówki wykonane tą metodą tworzą luksusowy, wysokiej jakości oraz oryginalny efekt wizualny.

Wszystkie pakujemy w specjalnie przeznaczone do tego celu
estetyczne pudełka kartonowe.
Standardowo drukujemy wizytówki w dwóch formatach:
90 x 50 mm i 85 x 55 mm na papierze kredowym 350g/m2.

Jeśli nie masz pomysłu na projekt nasi fachowcy chętnie podejmą
się tego zadania.

Kalendarze

Kalendarz to doskonały materiał reklamowy oraz narzędzie pracy, z którego Twój klient korzysta każdego dnia. Warto zatem zwrócić uwagę na jego oryginalność i estetykę wykonania.
Oferujemy wszystkie rodzaje kalendarzy: książkowe, trójdzielne, jednodzielne, plakatowe, wieloplanszowe, biurkowe, kalendarzyki listkowe i wiele innych.

Proponujemy bogaty wybór okładek i dodatków. Rozumiemy jak ważne jest, żeby Twój kalendarz był unikatowy i wyróżniał się na rynku, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

W trosce o jakość współpracy, dbamy abyś na bieżąco posiadał informacje o przebiegu i realizacji zamówienia i zdajemy sobie sprawę, że kalendarz, jako produkt promocyjny, musi być dostarczony na czas.

Notesy firmowe

Notes firmowy to niedrogi i praktyczny gadżet reklamowy. Najpopularniejsze formaty w jakich je wykonujemy to A6 (105×148 mm), A5 (148×210 mm), A4 (210×297 mm) oraz kwadrat 100×100 mm.

Wykonanie notesu w innym wybranym przez Ciebie formacie również nie stanowi problemu. W ofercie dostępne są notesy z okładką, a także z wywierconymi otworami w celu zapewnienia możliwości wkładania wyrwanych kartek do segregatora.
Każdy bloczek ma podstawę ze sztywnego kartonika.

Składanki komputerowe

Oferujemy jedno i wielowarstwowe składanki komputerowe do zadruku w drukarkach igłowych. Mogą mieć one dowolny format i nadruk. Warstwy mogą być ze sobą sklejone wzdłużnie i poprzecznie. W standardzie oferujemy szereg gotowych składanek z łamami co 12”.

Możliwości technologiczne:
surowiec: papier samokopiujący biały i kolorowy w gramaturach od 50 g/m2 do 170 g/m2, papier offsetowy w tym do poddruku laserowego oraz o podwyższonej białości Preprint od 50 g/m2 do 170 g/m2
nadruk: oryginał/kopia – jeśli występuje, dowolna ilość kolorów
wymiary: maksymalna szerokość 480 mm; wysokość łamów – standardowo 12” oraz inne nietypowe (ograniczenia technologiczne)
technika druku: offset
nanoszenie perforacji: domyślnie trakcyjnej plus LP oraz łamowej co 8” lub 12”

Papier komputerowy pakujemy zawsze w sztywne opakowania kartonowe, aby zapobiec jego uszkodzeniu w czasie transportu i ułatwić przechowywanie.